Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri – 2018

04 Nisan 2018

Kocaeli Sanayi Odası, çevre bilincinin gelişmesine, çevrenin korunmasına ve iyileştirilmesine katkıda bulunan sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla "Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri” organizasyonu düzenlemektedir. Türkiye’nin ilk Çevre Ödülleri organizasyonu olan Şahabettin Bilgisu Çevre Ödül Töreni organizasyonunun bu yıl 24.sü gerçekleştirilecektir..

Büyük ölçekli firma ve KOBİ kategorisinde Çevre Ödüllerinin yanı sıra alınan başvuruların yeterli olması durumunda otomotiv ve yan sanayi, kimya, gıda, metal, makine, enerji ve atık geri kazanım-bertaraf gibi ana sektörler başlığı altında da ödüller dağıtılmaktadır.

Düzenlenecek bir törenle sahiplerini bulacak olan "Çevre Ödülü” ve "Sektör Ödülleri” için başvuru en geç 13 Nisan 2018 tarihine kadar Kocaeli Sanayi Odası’na yapılabilecektir. Çevre Ödülü ve Sektör Ödülü almaya hak kazanan firmalara atık bertarafı konusunda bir yıl boyunca İZAYDAŞ tarafından özel indirimler yapılacaktır. Ayrıca; başvuran ve ilk elemeyi geçerek saha ziyaretine kalmaya hak kazanan firmalara da özel indirimler uygulanacaktır.

2018 yılı Kocaeli Sanayi Odası Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri başvuru ücreti KOBİ’ler için 500 TL, Büyük İşletmeler için ise 2.500 TL’dir. Ödül yönetmeliğine ve başvuru formlarına http://kosano.org.tr/cevre-odulleri/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu içeriği paylaşın