Ana Sayfa > HABERLER > GEPOSB’un 13. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

HABERLER

 

GEPOSB’un 13. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’nin 13. Olağan Genel Kurul Toplantısı 03 Mayıs 2018 Perşembe günü saat 13:00’da GEPOSB Yönetim Merkezi ve Sosyal Tesisleri Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

İstiklal marşı ve saygı duruşu ile başlayan toplantıda GEPOSB katılımcılarına 2017 yılında gerçekleşen faaliyetleri hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı. Gerçekleşen ve gelecek dönem faaliyetleri hakkında gelen sorularında cevap bulmasının ardından yeni dönem Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin seçimine geçildi. Yönetim Kurulu Başkanı Osman ERKAN’ın listesi dışında başkanlık için bir aday listesi daha çıktı. Kapalı zarf usulü gerçekleşen seçimlerin sonucunda Yönetim Kurulu Başkalığını Osman ERKAN kazandı.

Sonuçların açıklamasının ardından kürsüye çıkan Osman ERKAN "Biz burda sanayimiz ve sanayicimiz için varız. Onlara hizmet etmek bizim görevimiz. Sanayicimizin hakkını koruruz ve haklı olduğumuz konularda geri adım atmayız. Sanayicimiz bizim çalışmalarımızı biliyor. Bugün yine destekleriyle beni yalnız bırakmayan bütün arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletiyorum. " ifadesini kullandı.

 

Yeni dönem yönetim kurulu listesi şu şekilde açıklandı:

Osman ERKAN– Yönetim Kurulu Başkanı

Deniz H. İLGÜN- Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Zihni ÖZCAN – Yönetim Kurulu Üyesi

Gürbüz SALMAN – Yönetim Kurulu Üyesi

Sadık SEZGİN – Yönetim Kurulu Üyesi