Ana Sayfa > GEPOSB > Yönetim
GEPOSB

Yönetim

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi, katılımcı firma temsilcileri tarafından oluşan Yönetim Kurulu tarafından sevk ve idare edilmektedir. 02.12.2006 tarihinde yapılan GEPOSB I. Olağan Genel Kurulunda alınan karar doğrultusunda Müteşebbis Heyet feshedilmiştir. Yönetim Kurulu, Bölge ile ilgili her türlü mali İdari ve teknik konularda karar verir, yürütmeyi ve denetlemeyi sağlar. 

Yönetim Kurulu; OSB Katılımcılarının Genel Kurulda seçtiği 5 asıl, 5 yedek üyeden oluşur. Bölgenin sevk ve idaresini sağlar. Denetim Kurulu ise Genel Kurulda seçilen 2 asıl, 2 yedek üye'den oluşur. Bölge Müdürü; Yönetim Kurulunun kararları ve talimatları, Kanun Yönetmelik, Kuruluş Protokolü, OSB Ana Sözleşmesi ve diğer düzenlemeler çerçevesinde Organize Sanayi Bölgesinin sevk ve idaresini yürütür. 

Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinin 11.Olağan Genel Kurulu 21.04.2016 tarihinde gerçekleştirilmiştir. 11.Olağan Genel Kurulda yapılan seçim sonucunda 2 yıl süre için GEPOSB Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu aşağıdaki kişilerden oluşmuştur. 

YÖNETİM KURULU

ASİL ÜYELER TEMSİL ETTİKLERİ KURUM VE KURULUŞ YEDEK ÜYELER
Başkan Osman ERKAN Üner Plastik Mehmet SARAÇ
Bşk.Yrd. Deniz Hüyesin İLGÜN Çakıcı Kap Atıf Tunç ATIL
Üye Gürbüz SALMAN Salman Plastik Ahmet YUKARIÇUKUR
Üye Zihni ÖZCAN Güçsan Plastik Kenan BENLİER
Üye Sadık SEZGİN Sadık Plastik

DENETİM KURULU

ASİL ÜYELER TEMSİL ETTİKLERİ KURUM VE KURULUŞ YEDEK ÜYELER
M. Adil TEKTUNALI Çayırova Demir Çelik Tunç ULUSOY
Hakkı EREZ Else Kablo Talat ULUDAĞ

Bölge Müdürü Güher TÜRKER'dir.