Ana Sayfa > GEPOSB > Reklam
GEPOSB

Reklam

GEPOSB REKLAM ÇEŞİTLERİ VE FİYATLARI 
 
 
GEPOSB reklam alanlarında yer alarak firmanızı öne çıkarabilirsiniz. GEPOSB reklam alanlarında yer alarak firmanızı öne çıkarabilirsiniz. GEPOSB’da çok farklı şekilde reklam verebilirsiniz veya şirketinizin tanıtımını yapabilirsiniz. GEPOSB’da örnek olarak; 
 
1- Klasik Bilboardlar, (G:350 cm – Y:250 cm)
 2- Firma Tanıtım Tabelası reklam alanı, (G:100cm - Y:30 cm)
 3- Web sitesi,
 4- Bez veya vinil afişler,
 5- Açık hava ürün sergileme,
 6- Otobüs Durakları reklam alanı (G:110 cm – Y:165 cm), 
 
Reklam vermek istediğiniz yeri ve reklam türüne karar verdikten sonra reklam vermek için reklam@geposb.com.tr ve geposb@geposb.com.tr e-posta adreslerine mail, 90.262.751 10 33 numaralı telefon veya 90.262.751 10 37 numaralı faks ile talepte bulunabilirsiniz. 

GEPOSB'da bir reklam ne kadara mal olur?
 
GEPOSB’ da vereceğiniz reklamın maliyeti size bağlıdır - ne kadar ödemek istiyorsunuz ve hedef kitlenize kendinizi ne kadar tanıtmak istiyorsunuz. Her şey hedeflerinizi bilmenize ve bize iyi anlatabilmenize bağlıdır. 

1-Klasik Bilboard Reklamları 
  GEPOSB’ un araç ve yaya yükü yoğun olan 9 noktasında bulunan 11 adet (3 adedi çift yönlü olmak üzere toplam 14 adet yüz) Klasik Bilboard aylık periyotlarda kiraya verilmektedir.
 
Bilboardların reklam alanı ölçüleri 350 x 200 cm' dir. Afişlerin tasarım ve basımı reklam veren veya ajansı tarafından yaptırılacaktır. Afişler sudan etkilenmeyecek şekilde suya doygun, yağmurdan etkilenmeyen, yapıştırılırken buruşmayan ve yapıştırıldığı zemindeki renkleri geçirmeyen kâğıtlara özel boya kullanılarak basılacaktır. İstenildiği takdirde GEPOSB reklam dizaynı ve afişlerin basımı ile ilgili olarak gerekli her türlü desteği verebilmektedir.

2- Firma Tanıtım Tabelası Reklam Alanı
GEPOSB’ un bütün cadde girişlerinde bulunan ve çift taraflı olarak kullanılabilen Firma Tanıtım ve Yönlendirme Tabelaları üzerindeki reklam alanları aylık periyotlarda kiraya verilmektedir.
 
Firma Tanıtım Tabelası Reklam Alanı reklam alanı ölçüleri 30(Y) x 100(G) cm' dir. Afişlerin tasarım ve basımı reklam veren veya ajansı tarafından yaptırılacaktır. Afişler sudan etkilenmeyecek şekilde suya doygun, yağmurdan etkilenmeyen, yapıştırılırken buruşmayan ve yapıştırıldığı zemindeki renkleri geçirmeyen kâğıtlara özel boya kullanılarak basılacaktır. İstenildiği takdirde GEPOSB reklam dizaynı ve afişlerin basımı ile ilgili olarak gerekli her türlü desteği verebilmektedir.
 
3- Web Sitesi Reklamları

4- Bez veya Vinil Afişler
GEPOSB’ un araç trafiğinin yoğun olduğu noktalara haftalık periyotlar ile asılabilecek Bez veya Vinil Afişlerinin olduğu reklamdır.
 
Bez veya Vinil Afişlerin boyutları firmanın tercihine bağlıdır. Fakat genel görünümü bozabilecek boyutlardaki afişlerin asılmasına izin verilmez. Bez veya Vinil Afişlerin tasarım ve basımı reklam veren veya ajansı tarafından yaptırılacaktır. Afişler sudan etkilenmeyecek şekilde suya doygun, yağmurdan etkilenmeyen boya kullanılarak basılacaktır. İstenildiği takdirde GEPOSB reklam dizaynı ve afişlerin basımı ile ilgili olarak gerekli her türlü desteği bedeli mukabilinde verebilmektedir.

5- Açık hava ürün sergileme
GEPOSB’ un araç trafiğinin yoğun olduğu otopark ve yeşil alanlarda günlük, haftalık periyotlarda m2 olarak alan kiralaması yapılabilmektedir.
Kullanılacak olan alanın boyutları ve ekipmanlar firmanın tercihine bağlıdır. Fakat genel görünümü bozabilecek boyutlardaki çalışmalar kabul edilmemektedir. İstenildiği takdirde GEPOSB saha düzenlemesi ve sahanın tanzimi konusu ile ilgili olarak gerekli her türlü desteği bedeli mukabilinde verebilmektedir.

6- Otobüs Durakları Reklam Alanları
 GEPOSB’ un araç ve yaya yükü yoğun olan 3 noktasında bulunan 3 adet (her biri çift yönlü ve ışıklandırmalı olmak üzere toplam 6 adet yüz) reklam alanı aylık periyotlarda kiraya verilmektedir. 
 
İstenildiği takdirde GEPOSB reklam dizaynı ve afişlerin basımı ile ilgili olarak gerekli her türlü desteği verebilmektedir.
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------
* Yayınlanacak reklamlar (banner) 475x150 px boyutlarında olmalıdır.
* Banner formatı: GIF, JPG, PNG ya da SWF (Flash) 
* İhtiyaç olması durumunda ücreti mukabilinde reklamlar (banner) tarafımızdan hazırlanacaktır.